ALANMEBELES

Switch to desktop Register Login

Iebūvējamie skapji

skap

Iebūvējamie skapji interjerā parādījās salīdzinoši nesen un arī pašlaik uzskatāmi par modernu un ērtu risinājumu apģērba un dažādu sadzīves priekšmetu glabāšanai. kas var atrasties ne tikai garderobē, bet arī virtuvē, priekšnamā un pat bērnistabā.

Arī birojā iebūvējamie skapji ir ērts risinājums virsdrēbju, kancelejas piederumu, saimniecības lietu, grāmatu un žurnālu vai trauku glabāšanai.

Galvenā priekšrocība izvēloties iebūvējamās sistēmas ir iespēja realizēt individuālas vēlmes un efektīvi izmantot telpu ar neregulāras fomas nišām vai sienas izvirzījumiem.

Iebūvējamie skapji ir pielāgojami jebkurai telpai, jo tiek radīti pēc individuāla pasūtījuma. Iebūvējamie skapji nekad neizskatīsies tik smagnēji kā tradicionālie, jo tie saplūst ar sienu. Turklāt iebūvējamie skapji ar bīdāmām durvīm ir arī labs veids, kā ekonomēt telpu.

ALANDEKO saviem klientiem var piedāvāt iespēju ieraudzīt izvēlēto mēbeli ar trīsdimensiju attēla palīdzību, pirms pasūtītās mēbeles ražošanas uzsākšanas. Tas palīdz vizualizēt gala produktu un nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņas.

ALANDEKO © MĒBELES | 2016

Top Desktop version

game_magazine Are you sure that you want to switch to desktop version?