ALANMEBELES

Switch to desktop Register Login

Virtuves mēbeles

VIRTUVES

Virtuves mēbeles tiek ražotas ALANDEKO ražotnē no Latvijas ražotāju nodrošinātiem izejmateriāliem, izmantojot Vācijā ražotu furnitūru.

Piedāvājumā visplašākais materiālu klāsts virtuvēm – lamināts, MDF, finierējums, akrils, stikls.

Stiklu virtuvēm iespējams gan krāsot, gan apstrādāt ar smilšu strūklu, gan līmēt vai drukāt uz tā jūsu izvēlētu attēlu.
Darba virsmas

Klasiska vērtība ir izturīgais un praktiskais mākslīgās akmens masas materiāls Corian.

Izgatavojot virtuves mēbeles, tā iespējas ir ļoti plašas – var veidot dažādu formu virsmas, iestrādāt arī izlietni, kas pilnībā saplūst ar pārējo virtuves darba virsmu.

Ražojot stūra virtuves mēbeles, akmens masai nav salaiduma vietas un virsma ir viendabīga. Tā ir ļoti praktiska un kalpo ļoti ilgi, turklāt - ja rodas skrāpējumi vai cita veida bojājumi, virsmu var viegli atjaunot. No akmens masas tiek ražotas arī bāra letes, kas savienotas ar virtuves darba virsmu un to papildina. Tā pieejama aptuveni 20 dažādos toņos un faktūrās – akmens imitācija, balsts un melns, bēšie toņi, spilgtas un košas krāsas.

Otra iespēja ir virtuves mēbeles ar darba virsmu no lamināta, kuras lielākā priekšrocība ir plašā krāsu izvēle un iespēja izvēlēties ļoti iecienīto koka faktūras rakstu.

Tas ir ekonomiskāks risinājums, nekā Corian akmens masa, nedaudz ātrāk nobružājas, bet tik un tā kalpo gana ilgi. Pieejamas 38 vai 60 mm biezas plāksnes, ko var nomainīt bojājuma gadījumā.

Masīvākās plāksnes īpaši aktuālas ir modernisma stilā ieturētām virtuvēm, kur darba virsma ir viens no akcentiem. Laminātu viegli integrēt jebkurā interjerā un kombinēt pat ar viesistabas interjera detaļām, ja mājoklī ir atvērtā tipa virtuve. Lamināts pieejams vairāk nekā 70 toņos, kas ietver tradicionālo krāsu paleti un rakstus, arī ādas imitāciajs reljefu, zelta un sudraba krāsas.

Abi šie materiāli ir īpaši paredzēti virtuves darba virsmām, līdz ar to ir izturīgi pret skrāpējumiem, mitrumu, tvaiku un karstumu.

Detaļas

Ja mājoklī ir atvērtā tipa virtuve, jāvelta īpaša uzmanība tās vizuālajam tēlam.

Lakoniskas virtuves formas, vienkrāsaini materiāli un klasiskie krāsu salikumi ir mūsu mentalitātei tīkamākā izvēle.

Klasikas cienītāji labprāt izvēlas koka faktūras un toņus veidojot savas virtuves mēbeles.

Lai mājokļa saimnieks iespējami drīzāk iegūtu pilnībā nokomplektētas virtuves mēbeles, Alan Deko klāstā ir dažādas reliņu sistēmas, pakaramie, trauku un dvieļu žāvētāji, atkritumu spaiņi un citas sīkdetaļas, kas palīdzēs padarīt virtuvi omulīgāku un kārtīgāku.

ALANDEKO © MĒBELES | 2016

Top Desktop version

game_magazine Are you sure that you want to switch to desktop version?